Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Marketing

Pri predaji Vašej nehnuteľnosti radi pripravíme inzerát na mieru, ktorý bude výpovedný, štruktúrovaný a bude odzrkadľovať trendy a dopyt. Ponuka bude inzerovaná na najnavštevovanejších realitných portáloch.

Pre urýchlenie procesu predaja zašleme ponuku Vašej nehnuteľnosti prostredníctvom mailingu potenciálnej klientele, ktorú evidujeme v našej internej databáze.

Celú ponuku navyše podporíme zdieľaním na stránky Casmar reality na sociálnych sieťach a to formou platenej reklamy, zacielenej na základe demografie a geolokácie.

Marketingom nepodporujeme vyslovene len predaj Vašej nehnuteľnosti. Realitná kancelária Casmar spolupracuje aj so škálou developerov a aj takéto projekty vieme zastrešiť a to nielen marketingovo.

K dispozícií sú po dohode aj tzv. offline prostriedky na odprezentovanie ako napríklad magazíny, bilboardy a lokálne prinové médiá.


Spoločne odomykáme príležitosti
Pridaj sa k nám

formular pozadie