Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Realitná kancelária

Našim dlhodobým cieľom je ako predávajúci, tak aj kupujúci spokojný klient. My v Casmar reality Vám radi pomôžeme vo všetkých oblastiach a službách týkajúcich sa nehnuteľností- od legislatívnych a právnych služieb, predaja či kúpy nehnuteľností, marketingových služieb či poradenských služieb. Casmar je zárukou kvality, lojálnosti a profesionality.

Spoločnosť Casmar reality je zárukou nielen kvalitného a odborného prístupu. Je spoločnosťou, ktorá na trhu prináša svojim klientom komplexný a ucelený rad služieb a to už od roku 2005. Vďaka tímu realitných maklérov, ktorí neustále pracujú na posúvaní spoločnosti bok po boku s novodobými trendami, sa stáva Casmar reality stále modernejšou spoločnosťou vo svete realít, o čom svedčí aj ocenenie „Realitná kancelária roku 2019“.


Ako člen Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska dbáme na pokrokové zmýšľanie, lojálny prístup, ľudskosť, férovosť a v neposlednom rade sa snažíme klientovi uľahčiť priebeh predaja/kúpy nehnuteľnosti inováciami a progresívnym myslením s prihliadnutím na novodobé trendy, ako aj prepracovanou štruktúrou portfólia právnych, legislatívnych a poradenských služieb.

Ako mnohé iné realitné kancelárie, ani my v Casmar reality nie sme výnimkou a riadime sa internými smernicami a prísnym etickým a realitným kódexom, ktorý bol schválený Národnou asociáciou realitných kancelárií Slovenskej republiky (NARKS) a naše všeobecné obchodné podmienky sú v súlade so smernicou Európskeho parlamentu Rady č. 2011/83/UÚ z roku 2011 o právach spotrebiteľov s právnymi predpismi Slovenskej republiky.


Spoločne odomykáme príležitosti
Pridaj sa k nám

formular pozadie