Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Zabezpečenie posudkov, geometrické plány

Zabezpečenie posudkov

Pri kúpe či predaji nehnuteľnosti je dôležitá cena, ktorú treba voči trhovým trendom čo najlepšie odhadnúť a nastaviť. Na odhad ceny však budete potrebovať znalecký posudok.

Zabezpečením znaleckého posudku, ktorým znalec z oblasti realít ohodnotí výšku ceny Vašej nehnuteľnosti získate ako právny doklad o reálnej hodnote danej nehnuteľnosti, tak aj dokument pri vybavovaní hypotekárneho úveru. S tým Vám radi pomôžeme. Stačí nás kontaktovať TU a niektorý z našich odborníkov Vás bude za krátko kontaktovať.


Geometrické plány

Zabezpečenie geometrických plánov pred začatím výstavby, kolaudačné geometrické plány po dokončení výstavby či vytýčenie hraníc nehnuteľnosti pri jej kúpe. V rámci portfólia služieb, ktoré pre našich klientov zastrešujeme, Vám vieme pomôcť aj s touto problematikou. Pokiaľ máte záujem o vyhotovenie geometrických plánov, kontaktujte nás spoločne si prejdeme účel ich vyhotovenia a naši experti Vám radi pomôžu či podajú Vám bližšie informácie.


Spoločne odomykáme príležitosti
Pridaj sa k nám

formular pozadie